Menü Kapat

Vizyonumuz

Bilindiği üzere içinde bulunduğumuz çağın gerekliliklerinden olan iş güvenliği , kaliteli ve güvenilir hizmet ve inovatif çözümlerdir. SARDUR MÜHENDİSLİK olarak amacımız ; yaptığımız işin altına inovasyon ve mühendisliğimizi birlikte harmanlayıp çağın gerekliliklerine göre kaliteli ve güvenilir hizmet vermektir.

Birçok hizmet alanımızda olduğu gibi Yağlı Kanal Ve Baca Temizliği alanımızda da çalışan , işyeri ve çevre güvenliğini ön planda tutmaktayız. Tüm çalışanlarımıza , çalışma ortamına , ve çevremize saygılı ve koruyucu olmaya dikkat etmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmette tüm çalışanlarımızın kullanmış oldukları kimyasallara maruziyetin minimum düzeyde olması amacıyla gerekli kişisel koruyucu donanımların kullanımına ve hijyene özen gösterilmektedir.

Çalışma yapılan ortamda ileriki zamanlarda olumsuzlukların olmaması amacıyla kalite standartlarımız gereği ilk önce planlama daha sonra uygulama sonrasında kontrol etme ve çıkan sonuçlara göre önlem alma döngüsüne dikkat edilmektedir.Temizlik yapılan ortamın hijyenine COVİD – 19 riskine karşılık hijyen kurallarına dikkat edilerek yapılmaktadır.

SARDUR MÜHENDİSLİK ‘ in çevreye olan saygısından dolayı hiçbir atığımızı ayrıştırmadan direkt evsel atıklarla beraber atık kutusuna atmamaktayız.Sıfır atık ilkemiz kapsamında atıklarımızı evsel , tehlikeli ve ambalaj atığı olarak ayrıştırarak uygun bir şekilde bertarafını yapmaktayız.

Yapmış olduğumuz işlerin yapacak olduğumuz işlerin teminatı olduğu bilincinde olan SARDUR MÜHENDİSLİK olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Güçlü ve güvenilir mühendis kadromuz ve mühendislik çözümlerimizle çağın gereklilikleri ve teknolojik altyapımızla hizmetinizdeyiz.

 

×

Merhaba

Aşağıdaki Müşteri Hizmetlerine tıklayarak Whatsapp tan iletişime geçebilirsiniz.

× Whatsapp İletişim